4,8/5 klientų įvertinimas
4.8/5

100% darbų kokybės garantija

9/10 klientų rekomenduoja mus savo draugams, kolegoms

Patikimi ir sąžiningi meistrai

Šilumos siurblio montavimas

Teikiame profesionalias oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurblio montavimo paslaugas, užtikrinančias jūsų patalpų šilumą ir komfortą.

Mūsų meistrai užtikrins, kad:

 1. Šilumos siurblys būtų sumontuotas taip, kad išlaikytų energijos efektyvumą.
 2. Šilumos siurblio montavimas būtų atliktas taip, kaip nurodo gamintojas, kad išvengti gėdimų ir remontų ateityje.
 3. Šilumos siurblys būtų sumontuotas saugiai.

Akcija!
Šiuo metu bazinė šilumos siurblio montavimo kaina tik 750€ su 5 metų garantija darbams.

*Dirbame Vilniuje ir aplink 50 km. spinduliu.

Skambinkite:
+3706 8122 676
arba paspaudę čia užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.

silumos-siurblio-montavimas

Galime padėti išrinkti reikalingą produkciją pagal jūsų patalpas

Galimybė pirkti su APVA parama

5 metų garantija montavimo darbams

Greita pagalba įvykus gedimui

Dirbame su TOP prekiniais ženklais:

Nuo ko priklauso šilumos siurblio montavimo kaina?

Norėdami sužinoti tikslią oras oras šilumos siurblio montavimo kainą reikalinga žinoti konkrečias objekto detales.

Oras oras ar oras vanduo šilumos siurblio montavimo kaina gali skirtis priklausomai nuo kelių veiksnių:

 1. Ar montavimo vieta yra sunkiai pasiekiama, pavyzdžiui, reikia keltuvo (jeigu aukščiau nei 3 m.), ar reikalauja papildomų darbų, kaip sienų gręžimas ir pan.
 2. Koks yra komunikacijų trasos ilgis, t.y. atstumas iki elektros maitinimo bei atstumas tarp vidinio ir išorinio įrenginio.
 3. Ar reikia daryti senos šildymo sistemos (pavyzdžiui, dujinio arba kietojo kuro katilo) išmontavimą.
 4. Ar reikia lovelio.

Tuomet paskaičiuojamos darbui reikalingos medžiagos:

 1. Variniai šaltnešio vamzdeliai su izoliacija
 2. Kondensato vamzdelis
 3. Išorinio bloko laikiklis
 4. Tvirtinimo elementai priklausomai nuo sienos medžiagos

Bazinė montavimo kaina yra 750€, kuri kinta pagal aukščiau paminėtus kriterijus.

Norėdami tiksliai sužinoti, kiek kainuoja įsirengti oras vanduo ar oras oras šilumos siurblį jūsų namui, butui ar ofisui, kreipkites ir padėsime tiksliau atsakyti atsižvelgdami į jūsų situaciją.

Susisiekti galite tel. numeriu:
+3706 8122 676

Kaip yra atliekamas oras oras ir oras vanduo šilumos siurblio montavimas?

Oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurblio montavimo procesas gali skirtis priklausomai nuo produkto tipo, gamintojo rekomendacijų, pastato charakteristikų ir kitų veiksnių. Tačiau pateikiame bendrinį oras-oras ir oras-vanduo šilumos siurblių montavimo eigą:

 1. Prieš pradedant montavimo procesą, svarbu atlikti vertinimą, kurio metu nustatoma tinkamas šilumos siurblio tipas, jo galingumas ir įrengimo vieta.

 2. Montuojant oras-oras ar oras-vanduo šilumos siurblį yra būtina paruošti įrengimo vietą. Tai gali apimti teritorijos tvarkymą, gruntinių darbų atlikimą ir kt.

 3. Visų reikalingų oras oras šilumos siurblio komponentų surinkimas. Po kurio seka vidaus blokų tvirtinimas bei šilumos siurblio išorinio bloko montavimas.

 4. Komunikacijų išvedžiojimas. Tai apima elektros laidų ir jungčių sujungimą prie elektros maitinimo.

 5. Baigus montavimo darbus, svarbu atlikti testavimą, kad įsitikinti, jog viskas veikia tinkamai, kaip nurodo gamintojas. Po šio testavimo darbų seka galutinis šilumos siurblio pajungimas.

 6. Baigus testavimo ir pajungimo darbus, suteikiama klientui instrukcijos apie šilumos siurblio naudojimą ir priežiūrą. Taip pat svarbu pateikti visą reikiamą dokumentaciją, įskaitant garantijos sąlygas ir kitus svarbius dokumentus.

Svarbu užtikrinti, kad montavimas būtų atliktas profesionaliai, atsižvelgiant į visus saugumo ir kokybės standartus.

Oras oras šilumos siurblio montavimas - kaip išsirinkti teisingai?

Oras vanduo šilumos siurblys yra skirtas namo šildymui ir karšto vandens tiekimui. Jis naudoja orą kaip šaltinį ir vandenį kaip šilumos nešiklį. Oras vanduo šilumos siurblio montavimas namuose gali būti galvosukis, jeigu neatkreipsite dėmesį į svarbiausius veiksnius:

 1. Montuojant oras vanduo šilumos siurblį namuose, svarbu įvertinti patalpų dydį ir šilumos poreikius. Skirtinga namų energetinė klasė ir dydis gali reikalauti skirtingo galingumo šilumos siurblio.
 2. Įvertinkite savo pastato enertinę klasę ir izoliaciją. Jei pastatas yra gerai izoliuotas ir yra naudoja energetiškai optimalius sprendimus, tokius kaip A++ klasės langai ar tinkama stogo izoliacija, galite tikėtis mažesnių elektros išlaidų.
 3. Atkreipkite dėmesį į oras vanduo šilumos siurblio sezoninį efektyvumo koeficientą (SEER) šaldymo režime ir šiluminio veiksmingumo koeficientą (COP) šildymo režime. Kuo aukštesnis šie rodikliai, tuo efektyvesnis šilumos siurblys.
 4. Rinkites gamintoją, kuris siūlo ilgesnę prekės garantiją. Kai kurie gamintojai siūlo 3 metų garantija, vietoje 2.
 5. Nuspręskite, ar jums reikia šilumos siurblio su integruotu boileriu (dažniausiai rekomenduojama naujuose būstuose) ar boilerį jūs jau turite, todėl jums reikia varianto be jo.
 6. Jeigu kartu su specialistu nuspręsite, kad jūsų būste planuojama įrengti šilumos siurblį galingesnį nei 8-9 kw – jums reikės trifazio.

Šilumos siurblių montavimas Vilniuje ir kituose miestuose

Mūsų sertifikuoti meistrai užtikrins, kad šilumos siurblių montavimas įvyktų sklandžiai ir profesionaliai. Bendradarbiaujame su ilgametės patirties patikrintais gamintojais, įskaitant – Dalkin, Nibe, Samsung, Gree, Midea, Nordis, Mitsubishi bei kitais. Taip užtikriname paslaugų kokybę.

Tam, kad visas oras oras šilumos siurblio montavimas vyktų sklandžiai pasirūpinsime visa reikalinga įranga, medžiagomis ir priedais.