Sieniniai oro kondicionieriai

Komfesta el. parduotuvėje rasite tik patikimų ir ilgametės patirties patikrintų gamintojų prekes. Norėdami išlaikyti aukštą paslaugų kokybę atsisakome dirbti su sieninių oro kondicionierių gamintojais, kurių produktuose dažnai pasitaiko broko ir ko pasekoje gali nukentėti mūsų reputacija prieš klientą.

Svarbi informacija klientui:
✅ 5 metų darbų kokybės garantija užsisakant montavimo paslaugą kartu.
✅ Greitas reagavimas įvykus gedimui.
✅ Nemokama konsultacija viso prekės garantinio aptarnavimo metu.
✅ Pilnas instruktažas, kaip išnaudoti visas oro kondicionieriaus galimybes.

Dėl konsultacijos skambinkite:
+3706 7984 191
arba paspaudę čia užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Sieniniai kondicionieriai pristatomi per 2-5 darbo dienas. Žemiau galite rasti parduodamų sieninių kondicionierių kainą.

Šiuo metu taikomos nuolaidos!
Daikin kondicionieriams -30%
Gree kondicionieriams -28%
Nordis kondicionieriams -16%
Samsung kondicionieriams -25%

Filtruoti

 

Sieninių oro kondicionierių kainos

Sieninių oro kondicionierių kainos iš esmės priklauso nuo keletos esminių faktorių:

 • Energetinės klasės
 • Naujų technologijų įdiegimo, pavyzdžiui, bevėjis patalpos kondicionavimas
 • Patobulintų funkcijų, tokių kaip WiFi modulis, tylus rėžimas.
 • Galingumo

Mūsų prekių kataloge galite matyti, kad:

 • Ekonominės klasės oro kondicionieriai vidutiniškai kainuoja apie 600€.
 • Vidutinės klasės kondicionierius vidutiniškai kainuoja apie 900€.
 • Premium-aukščiausios klasės kondicionieriu kainuoja nuo 1100€.

Sieniniai kondicionieriai – techninės savybės

Sieniniai kondicionieriai turi itin skirtingas technines savybes, kurios labai lemia įrenginio veikimą. Rinkadmiesi įrenginį rekomenduojame atkreipti į šiuos dalykus:

Aušinimo galia (BTU)

Aušinimo galia matuojama British Thermal Units (BTU) vienetais. Tai nurodo, kiek įrenginys gali pašalinti šlumos iš patalpos per valandą. Daugiau BTU reikalinga didelėms patalpoms arba labai karštiems regionams.

SEER – sezoninis energijos vartojimo efektyvumo koeficientas

SEER (angliškas terminas Seasonal Energy Efficiency Ratio) yra rodiklis, matuojantis oro kondicionieriaus energijos efektyvumą per metus. Kuo didesnis SEER, tuo mažesnė energijos sąnauda. Šis rodiklis yra svarbus siekiant išsiaiškinti, kaip efektyviai įrenginys naudoja elektros energiją.

EER – energijos vartojimo efektyvumo koeficientas

EER yra panašus į SEER, tačiau kitaip nei šis matuoja kondicionieriaus efektyvumą konkrečiomis sąlygomis, paprastai – esant tam tikrai temperatūrai. Aukštas EER rodo, kad įrenginys efektyviai naudoja energiją.

Garso lygis

Garso lygis (matuojamas dB) nurodo, kiek triukšmo sukelia sieninis oro kondicionierius veikimo metu. Šis parametras yra svarbus, ypač jei įrenginys bus naudojamas miegamajame ar kitose jautriose vietose.

Oro filtrai

Įrenginiai su įmontuotais HEPA arba kitais efektyviais oro filtrais gali pašalinti dulkes, bakterijas ir alergenus iš oro, pagerindami bendrą oro kokybę.

Inverterinė technologija

Oro kondicionieriai su inverterine technologija automatiškai reguliuoja kompresoriaus greitį, užtikrindami nuolatinę temperatūros kontrolę ir mažinant energijos sąnaudas.

Temperatūros diapazonas šaltuoju metu pariodu

Įprasti sieniniai oro kondicionieriai geba šildyti namų temperatūrą esant ne daugiau nei -15°C. Norėdami, kad šis šildytų esant didesnei minusinei temperatūrai, pavyzdžiui, prie -25°C turėtumėte rinktis Nordic oro kondicionierius, dar kitaip vadinami oras-oras šilumo siurbliai. Šie įrenginiai taip pat gali šaldyti jūsų namus esant karštam orui vasarą.

Sieniniai oro kondicionieriai – kokie privalumai?

 1. Įrenginio kompaktiškumas: sieniniai kondicionieriai dažnai būna kompaktiško dydžio, todėl jiems lengva surasti vietos ant sienos.
 2. Efektyvus patalpų vėdinimas: šie kondicionieriai gali efektyviai aušinti tiek mažesnes, tiek didesnes patalpas, suteikiant vartotojui galimybę reguliuoti temperatūrą pagal savo poreikius.
 3. Inverterinė technologija ir energetinis efektyvumas: dauguma šiuolaikinių sieninių kondicionierių naudoja inverterinę technologiją, kuri leidžia efektyviai reguliuoti energijos naudojimą, sumažinant elektros sąnaudas ir užtikrinant nuolatinę temperatūros kontrolę.
 4. Inovatyvūs valdymo būdai: modernūs modeliai gali būti valdomi išmaniuoju telefonu ar kitais mobiliaisiais įrenginiais naudojant WiFi modulį, taip suteikiant vartotojams patogumą ir lengvumą valdyti oro kondicionierių nuotoliniu būdu.
 5. Oro valymo sistema: daugeliui šių kondicionierių yra būdingos integruotos oro valymo sistemos, kurios padeda pašalinti dulkės, alergenus ir kitus nešvarumus iš oro, pagerindamos bendrą oro kokybę patalpoje.
 6. Estetika: modernūs dizainai leidžia integruoti kondicionierių į interjerą, o jų kompaktiškas ir stilingas išvaizda gali papildyti patalpų estetiką.

Tai yra vieni iš esminių kriterijų, kodėl šie įrenginiai tapo tokie popūliarūs prieš kitus oro vėsinimo įrenginius.

Sieninis oro kondicionierius bute ir biure

Apžvelgę esminius techninius parametrus norime pastebėti, kad mūsų el. parduotuvėje rasite populiarių prekinių ženklų sieninius oro kondicionierius, tarp jų – Gree, Daikin, Samsung, Midea, Electrolux ir kitus. Sekite mūsų akcijas su galimybe nusipirkti juos dar pigiau.