Oras oras šilumos siurbliai

Komfesta el. parduotuvėje rasite tik patikimų ir ilgametės patirties patikrintų oras oras šilumos siurblių gamintojų prekes. Norėdami išlaikyti aukštą paslaugų kokybę atsisakome dirbti su gamintojais, kurių produktuose dažnai pasitaiko broko ir ko pasekoje gali nukentėti mūsų reputacija prieš klientą.

Svarbi informacija klientui:
✅ 5 metų darbų kokybės garantija užsisakant oras oras šilumos siurblį su montavimu.
✅ Greita pagalba įvykus gedimui.
✅ Nemokama konsultacija viso prekės garantinio aptarnavimo metu.
✅ Pilnas instruktažas, kaip išnaudoti visas oras oras šilumos siurblio galimybes.

Dėl konsultacijos skambinkite:
+3706 8122 676
arba paspaudę čia užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Oras oras šilumos siurbliai pristatomi per 2-5 darbo dienas. Žemiau galite rasti parduodamų oras oras šilumos siurblių kainą.

Šiuo metu taikomos nuolaidos!
Daikin oras oras produkcijai -30%
Gree oras oras produkcijai -28%
Nordis oras oras produkcijai  -16%
Samsung oras oras produkcijai -40%

Filtruoti

 

Oras oras šilumos siurblys – nuo ko priklauso jo kaina?

Oras oras šilumos siurblio kaina gali labai skirtis ir priklauso nuo kelių veiksnių:

 1. Šilumos siurblio galios ir energetinio efektyvumo. Didelės galios arba aukštos energetinės klasės oras oras šilumos siurbliai yra brangesni dėl pažangesnės technologijos.
 2. Gamintojas ir prekės ženklas. Skirtingi gamintojai gali siūlyti skirtingą kainų diapazoną, priklausomai nuo kokybės, prekės ženklo. Tam tikri gamintojai turi produktus tiek mažesniam, tiek didesnio biudžeto turintiems klientams. Taip pat vartėtų paminėti, kad gerai žinomų ir ilgo laiko patikimų gamintojų produktai dažniausiai kainuoja brangiau.
 3. Įrengimo sudėtingumas. Montavimo ir įrengimo kaina gali skirtis priklausomai nuo konkretaus namo ar objekto savybių. Pavyzdžiui, paprastesnis įrengimas gali reikalauti mažiau darbo ir laiko, todėl gali būti pigesnis.
 4. Papildomi reikalavimai ar priedai. Kaina gali būti įtakojama papildomų reikalavimų ar priedų, tokių kaip termostatai, Wifi, bevėjis vėdinimas, patobulintos ventiliacijos sistemos, mažesnio įrenginio skleidžiamas triukšmas ir pa.
 5. Garantija ir paslaugų palaikymas. Gamintojai gali siūlyti skirtingas garantijas ir paslaugų palaikymo paketus, kurie gali paveikti galutinę kainą.

Bendrai tariant, oras oras šilumos siurblio kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, todėl svarbu atlikti išsamią rinkos analizę ir konsultuotis su specialistais, norint nustatyti optimalų pasirinkimą pagal individualius poreikius ir biudžetą.

Koks yra oras oras šildymo veikimo principas?

Šilumos siurblys oras oras veikia pagal termodinamikos principus, naudodamas šilumos perdavimą ir šilumos atidavimą tarp dviejų termodinaminių sistemų. Šiek tiek išsamiau apžveliant:

 1. Surenkama šiluma. Pradžioje, šilumos siurblys sugeria šilumą iš oro, esančio lauke. Net ir esant žemai temperatūrai, oras visada turi šilumos kiekį (energiją). Tai galima sugerti naudojant šilumos siurblio šilumos surinkimo vienetą, vadinamą evaporatoriumi.
 2. Šilumos perduodimas į šilumos siurblio sistema. Sugėrus šilumą, šilumos siurblys pradeda perduoti šilumą į vidaus šilumos siurblio sistemą. Tai dažniausiai pasiekiamas per kompresorių. Kompresorius padidina sugertą orą, didindamas jo temperatūrą.
 3. Šilumos išskyrimas vidaus patalpoms. Šilumos siurblys šilumą išskiria į vidaus patalpas per vidaus šilumos siurblio bloką, vadinamą kondensatoriumi. Šilumos siurblys šildo orą vidaus patalpose perduodamas šilumą į vidaus oro srautą.

Šilumos siurblio veikimas pagrįstas termodinamikos principais. Tai reiškia, kad šilumos siurblys išnaudoja šilumos energiją iš esamos terpės ir perkelia ją į kitą terpę, padidindamas temperatūrą vidaus patalpose.

Svarbu pažymėti, kad šilumos siurblys gali veikti ir atvirkščiai, atvėsdamas orą esant vėsinimo režimui, pavyzdžiui, karšais vasaros mėnesiais. Tai padeda išlaikyti optimalią temperatūrą vidaus patalpose, taupant energiją lyginant su tradiciniu šildymo ir vėdinimo būdu.

Kiek elektros naudoja šilumos siurblys oras oras?

Tiksliai aprašyti, kiek elektros gali šilumos siurblys oras oras sunaudoti jūsų namuose yra sudėtinga, tačiau pabandysime paaiškinti išsamiau, nuo ko tai kinta, o vėliau pateiksime skaičiavimo pavyzdį.

 1. Energetiškai efektyvus šilumos siurbliai gali naudoti mažiau elektros energijos, kad gautų reikiamą kiekį šilumos. Kuo didesnė šilumos siurblio energetinė klasė, tuo mažiau elektros bus sunaudota.
 2. Oras oras šilumos siurbliai gali būti mažiau efektyvūs žemos temperatūros sąlygomis. Kai temperatūra yra žema, šilumos siurblio veikimas gali reikalauti didesnio elektros energijos kiekio.
 3. Kuo geriau izoliuotas namas ar pastatas, tuo mažiau šilumos siurblys turi darbo ir mažiau elektros energijos sunaudos. T.y. jeigu naudojamas A+++ ar A++ oras oras šilumos siurblys, bet pats būstas atitinka B ar B+ energetinę klasę, tai elektros išlaidos bus didesnės.
 4. Pageidaujamos temperatūros palaikymas vidaus patalpose, šilumos siurblys gali daugiau ar mažiau elektros energijos sunaudoti siekiant ją palaikyti. Tai reiškia priklausys, ar jūsų namų temperatūra, kurią palaikote yra 21 laipsinis ar 24 laipsniai, tai gali mėnesio eigoje atsispindėti jūsų elektros sąskaitoje.

Neatsižvelgiant į šiuos paminėtus kriterijus, galima paskaičiuoti, kiek elektros sunaudoja oras oras šilumos siurblys taip:

Turime oras oras šilumos siurblį, kuris skirtas 100 kv. metrų namui ir jo turimas efektyvumo koeficientas yra 3 (COP), tai reiškia, kad jis suvartoja 1 kWh elektros energijos ir iš jos sukuria 3 kWh šilumos. Taigi, jei reikia 30 kWh šilumos jūsų namams apšildyti ir palaikyti norimą temperatūra, tai mūsų šilumos siurblys sunaudos:

Elektros energija = 30 kWh / 3 (COP) = 33.3 kWh

Taigi, šilumos siurblys sunaudos apie 33.3 kWh elektros energijos per dieną, kad pateiktų reikiamą 30 kWh šilumos.

Taip pat mūsų parduotuvėje galite rasti: