Samsung šilumos siurbliai

Komfesta el. parduotuvėje rasite tik patikimų ir ilgametės patirties patikrintų šilumos siurblių gamintojų prekes. Norėdami išlaikyti aukštą paslaugų kokybę atsisakome dirbti su gamintojais, kurių produktuose dažnai pasitaiko broko ir ko pasekoje gali nukentėti mūsų reputacija prieš klientą.

Svarbi informacija klientui:
✅ Yra galimybė įsigyti Samsung šilumos siurblį išsimokėtinai be pabrangimo.
✅ Galimybė pirkti su APVA parama.
✅ 5 metų darbų kokybės garantija užsisakant Samsung šilumos siurblį su montavimu.
✅ Greita pagalba įvykus gedimui.
✅ Nemokama konsultacija viso prekės garantinio aptarnavimo metu.

Dėl konsultacijos skambinkite:
+3706 8122 676
arba paspaudę čia užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Samsung šilumos siurbliai pristatomi per 2-5 darbo dienas. Žemiau galite rasti parduodamų Samsung šilumos siurblių kainą.

Filtruoti

 

Samsung šilumos siurbliai audoja pažangias technologijas, kad užtikrintų efektyvų šildymą ir vėsinimą. Štai pagrindinės šio gamintojo įdiegtos technologijos bei kitos įrangos savybės ir privalumai.

Samsung šilumos siurblių tipai

 • Samsung oras-oras šilumos siurbliai. Šie siurbliai perkelia šilumą iš lauko oro į vidaus patalpas arba atvirkščiai, priklausomai nuo sezono. Jie naudojami tiek šildymui, tiek vėsinimui.
 • Samsung oras-vanduo šilumos siurbliai. Šie siurbliai naudoja lauko oro šilumą vandens šildymui, kuris tada gali būti naudojamas grindų/radiatorių šildymui ar karšto vandens tiekimui.

Samsung šilumos siurbliai – įdiegtos technologijos

 • Inverterio technologija leidžia reguliuoti kompresoriaus greitį pagal realų poreikį, užtikrinant efektyvesnį energijos naudojimą ir stabilesnę temperatūrą.
 • Wind-Free™ vėsinimas. Ši technologija užtikrina tolygų ir švelnų vėsinimą be nemalonių skersvėjų, naudojant mikroangų tinklelius šilumos perdavimui.
 • Samsung ClimateHub yra pažangi šildymo ir vėsinimo sistema, sukurta siekiant užtikrinti aukštą efektyvumą ir komfortą. Ši sistema integruoja įvairias šilumos siurblių technologijas į vieną lengvai valdomą sprendimą.ClimateHub leidžia valdyti visus prijungtus šildymo ir vėsinimo įrenginius iš vieno centralizuoto valdymo skydelio ar mobiliosios aplikacijos.
 • Sumažintas triukšmas:
  • Kelių išdrožų ventiliatorius sumažina ventiliatoriaus keliamą triukšmą dėl silpnesnių oro sūkurių.
  • 2 sluoksnių izoliacija su „Groove Grid Felt“ 2 sluoksnių suspausto veltinio izoliacija ant kompresoriaus ir korpuso spintos viduje veiksmingai blokuoja triukšmą. Korpusas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagos su patentuota „Groove Grid Felt“ konstrukcija, kuri sugeria įvairius kompresoriaus dalių ir vibracijos sukeliamus garsus.
  • Kompresoriaus laikiklio spyruoklinis stropas sugeria kompresoriaus sukeltą vibraciją ir sumažina jos keliamą triukšmą.
  • Sutvirtintas kompresoriaus alkūninis velenas sumažina žemųjų dažnių rezonanso keliamą triukšmą.
 • Patvarumas ir atsparumas korozijai
  • „Durafin™ Ultra“: Antikorozinis sluoksnis ir hidrofilinis sluoksnis išsklaido vandenį ir padidina atsparumą korozijai. Tai patvirtinta naudojant druskos rūko bandymą (angl. „salt spray test“, SST) 3 000 valandų.
  • Apsaugos nuo užšalimo savybės: Apsaugos nuo užšalimo valdiklis nuolat stebi veikimo būseną ir lauko temperatūrą bei neleidžia vandens vamzdžiui užšalti priverstinai siurbdamas vandenį po tam tikro laiko.
  • Lauko įrenginyje naudojama galvanizuotos geležies (GI) plieno plokštė su iki 100 μm storio PE milteline danga, kuri, remiantis sudėtinio ciklo bandymu (angl. „Complex Cycle Test“, CCT), padidina atsparumą korozijai 43 %12. Taigi, apsaugo spintą nuo rūdijimo ir užtikrina patvarumą atšiauriomis sąlygomis.
  • Patobulinta „Flash Injection“ technologija: „Flash Injection“ technologija padidina šaldymo skysčio srautą, o įpurškimo angos padėtis ir dydis parinktas optimaliai, kad maksimaliai padidintų šaldymo skysčio tūrį. Todėl net esant –30 °C temperatūrai jis gali tiekti iki 60 °C karštą vandenį ir nuolat užtikrinti komfortą šalčiausiomis sąlygomis.