4,8/5 klientų įvertinimas
4.8/5

100% darbų kokybės garantija

9/10 klientų rekomenduoja mus savo draugams, kolegoms

Patikimi ir sąžiningi meistrai

Kondicionierių montavimas

Teikiame profesionalias kondicionierių montavimo paslaugas, užtikrinančias jūsų patalpų komfortą.

Mūsų kondicionierių meistrai užtikrins, kad:

 1. Oro kondicionierius būtų sumontuotas taip, kad išlaikytų energijos efektyvumą.
 2. Kondicionieriaus montavimas būtų atliktas taip, kaip nurodo gamintojas, kad išvengti gedimų ir remontų.
 3. Oro kondicionierius būtų sumontuotas saugiai.

Akcija!
Šiuo metu bazinė kondicionierių montavimo kaina tik nuo 250€ su 5 metų garantija darbams.

Daikin kondicionieriams -30%
Gree kondicionieriams -28%
Nordis kondicionieriams -16%

*Dirbame Vilniuje ir aplink 50 km. spinduliu.

Skambinkite:
+3706 7984 191
arba paspaudę čia užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.

kondicionieriu-montavimas

Galime padėti išrinkti reikalingą produkciją pagal jūsų patalpas

Iki 3 metų garantija parduodamai produkcijai

5 metų garantija atliekamiems montavimo darbams

Greita pagalba įvykus gedimui

Dirbame su TOP prekiniais ženklais:

Nuo ko priklauso kondicionierių montavimo kaina?

Dažnai gauname užklausų su prašymu padėti suprasti, nuo ko priklauso galutinė kaina.

Komfesta bazinė kondicionierių montavimo kaina yra 250€.

Ši kaina kinta atsižvelgiant į keletą esminių kriterijų:

 1. Montavimo sudėtingumas. Jei montavimo vieta yra sunkiai pasiekiama, pavyzdžiui, reikia aukštalipio arba reikalauja papildomų darbų, kaip sienos gręžimas.
 2. Atstumas tarp vidaus ir išorės blokų. Didelis atstumas tarp šių blokų gali reikalauti daugiau medžiagų, pavyzdžiui, šaldymo linijų, elektrinių laidų ir kt.
 3. Reikalingos medžiagos. Kabeliai, šaldymo linijos, laikikliai, izoliacija ir kitos medžiagos gali turėti įtakos bendrai montavimo kainai.
 4. Darbo valandos. Kiek laiko užtruko oro kondiconieriaus montavimas. Ypač jei įrengimas yra sudėtingas arba reikalauja kelių specialistų.
 5. Speciali įranga. Jei reikalinga speciali įranga montavimui, tai gali padidinti kainą, pavyzdžiui, bokštelio nuoma aukštalipiui.
Norėdami sužinoti, kiek kainuoja įsirengti kondicionierių jūsų namui, butui ar ofisui, kreipkites ir padėsime tiksliau atsakyti atsižvelgdami į jūsų situaciją.

Susisiekti galite tel. numeriu:
+3706 7984 191

Kaip yra atliekamas kondicionieriaus montavimas?

Oro kondicionieriaus montavimas susideda iš tam tikrų sudėtingų procesų, kurių metu reikia atlikti iš anksto numatytus žingsnius. Pateikiame bendrį oro kondicionieriaus montavimo procesą, tam, kad būtų lengviau suprasti darbų eigą:

 1. Pirma, specialistai atvyksta į kliento patalpas ir atlieka išsamų vertinimą. Specialistas įvertina patalpų dydį, izoliaciją, langų orientaciją ir kitus veiksnius, kad galėtų nustatyti montavimo vietą ir koks yra reikalingas oro kondicionieriaus galingumas.
 2. Atsižvelgiant į vertinimo rezultatus, specialistai padeda klientui pasirinkti tinkamą oro kondicionieriaus tipą ir modelį, atsižvelgiant į kliento poreikius bei biudžetą.
 3. Atliekamas oro kondicionieriaus montavimas ant sienos/stogo/grindų. Montuojant vidaus bloką, yra koreguojama oro sklaida, vandens kondensato nuvedimas ir elektros jungtys. Išorinis blokas yra montuojamas lauke, sujungtas su vidaus bloku vamzdžiais.
 4. Atlikamas prijungimas prie elektros, užtikrinant saugumo ir elektros standartus.
 5. Po montavimo specialistai atlieka vakuuminį testą, siekdami pašalinti oro ir drėgmės pėdsakus iš sistemos.
 6. Užpildymas su aušinimo agentu. Tada oro kondicionierius užpildomas aušinimo agentu, kuris reikalingas norint tinkamai atvėsinti orą.
 7. Vyksta įrenginio reguliavimas, kad būtų užtikrinta, jog oro kondicionierius tinkamai veikia ir duoda pageidaujamą temperatūrą.
 8. Montavimo procesui baigiantis, meistras paaiškina klientui, kaip naudotis oro kondicionieriumi ir pateikia rekomendacijas, kaip tinkamai jį prižiūrėti.
 9. Po montavimo klientui suteikiami visi reikalingi dokumentai ir darbų garantijos.

Visas šis procesas turi būti atliktas atidžiai ir profesionaliai, siekiant užtikrinti oro kondicionieriaus efektyvumą, saugumą ir ilgaamžiškumą.

Kokį oro kondicionierių montuoti savo bute ir name?

Oro kondicionieriaus pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant jūsų poreikius, patalpų dydį, finansinius išteklius ir kitus veiksnius.

Split sistemos oro kondicionierių montavimas yra populiariausias pasirinkimas bute, nuosavose namuose ir ofisuose. Jie susideda iš dviejų dalių: vidaus ir išorės blokų. Šie kondicionieriai gali tiek šaldyti, tiek šildyti patalpas.

*Taip pat dar pasirenkami, bet mažiau populiarūs: kanalinio, lubinio tipo oro kondicionieriai. 

Pateikiame pagrindinius techninius parametrus, į kuriuos svarbu atsižvelgti renkantis oro kondicionierių:

 1. Šaldymo ir šildymo galia (kW ar BTU). Tai svarbiausias parametras, kuris nurodo, kiek šilumos oro kondicionierius atvesinti patalpą ir kiek sušildyti. Mūsų geografinė padėtis ir esanti 
 2. Energijos vartojimo efektyvumas. Šis parametras nurodo, kaip efektyviai oro kondicionierius naudoja elektros energiją. Jį galima vertinti pagal energijos vartojimo efektyvumo klasę (A+++, A++, A+, A, B ir kt.). Kuo aukštesnė efektyvumo klasė, tuo mažiau energijos jis naudos.
 3. Kondicionieriaus darbo triukšmas. Triukšmo lygis gali būti svarbus, ypač jei oro kondicionierius montuojamas miegamajame ar ramioje patalpoje. Triukšmas paprastai matuojamas decibelais (dB), ir žemesnis skaičius reiškia tyliau veikiantį įrenginį.
 4. Vidinės ir išorinės temperatūros intervalai. Kiekvienas oro kondicionierius turi savo veikimo temperatūros diapazoną. Reikėtų žinoti, ypač jei reikia šildyti patalpas šaltuoju metų laiku, nes kai kurie kondicionieriai neveikia esant žemoms temperatūroms.
 5. Oro valymo filtrai. Kondicionieriai gali būti su specialiai įmontuotais valymo filtrais, kurie gali pašalinti dulkes, alergenus ir kitas kenksmingas medžiagas iš oro. Tai ypač svarbu tiems, kurie turi alergijos problemas.
 6. Galios tiekimo reikalavimai. Prieš montuojant oro kondicionierių, reikia užtikrinti, kad jūsų elektros sistema gali aprūpinti reikiamą galią.
 7. Kiti techniniai parametrai. Kitų techninių savybių, tokių kaip oro srauto greitis, oro kondicionieriaus valdymas (pvz., per nuotolį), oro valymo sistema, jau priklauso nuo jūsų konkrečių ir papildomų poreikių.

Oro kondicionierių įrengimas Vilniuje

Mūsų sertifikuoti specialistai užtikrins, kad oro kondicionierių įrengimas įvyktų sklandžiai ir profesionaliai. Bendradarbiaujame su TOP klasės gamintojais, įskaitant – Dalkin, Samsung, Gree, Midea, Nordis, Mitsubishi bei kitais. Taip užtikriname paslaugų kokybę.

Tam, kad visas oro kondicionieriaus montavimas vyktų sklandžiai pasirūpinsime visa reikalinga įranga, medžiagomis ir priedais.