Daikin Altherma 3

Bėgant metams Daikin Altherma 3 šilumos siurbliai jau spėjo visiems įrodyti savo surinkimo kokybę ir tapti vienu iš lyderiu Lietuvoje. Pagrindinės priežastys, kodėl šie modeliai yra vieni geriausiu pasirinkimu rinkoje:

  • Aukštas energetinis efektyvumas A+++.
  • Integruotas rezervinis tenas 6 arba 9kw pasirinktinai.
  • Naudoja R-32 šaltnešį, kuris labiau taupo energiją ir mažiau išskiria CO2.
  • Yra itin tylus – veikdamas standartiniu rėžimu triušmo lygis yra iki 41,3dBA.

Svarbi informacija klientui:
✅ 5 metų darbų kokybės garantija užsisakant montavimo paslaugą kartu.
✅ Greitas reagavimas įvykus gedimui.
✅ Nemokama konsultacija viso prekės garantinio aptarnavimo metu.
✅ Pilnas instruktažas, kaip išnaudoti visas šilumos siurblio galimybes.

Dėl konsultacijos skambinkite:
+3706 8122 676
arba paspaudę čia užpildykite formą ir mes su jumis susisieksime artimiausiu metu.

Šie šilumos siurbliai pristatomi per 2-5 darbo dienas. Žemiau galite rasti parduodamų Daikin Altherma 3 kainą.

Šiuo metu taikomos nuolaidos!
Daikin oras vanduo šilumos siurbliai -30%

Filtruoti

Daikin Altherma 3 serija, įskaitant Altherma 3 R, monoblokiniai ir H HT modelius, siūlo daugybę savybių ir privalumų, kurie užtikrina aukščiausią komforto lygį, energijos efektyvumą, patikimumą ir kontrolę:

  1. Aukštas šilumos siurblio efektyvumas. Naudojant Bluevolution technologiją ir R-32 freono šaldiklį, šilumos siurbliai pasiekia A+++ sezono efektyvumo klasę. Ši technologija leidžia įrenginiui veikti net esant -25°C lauko temperatūrai​.
  2. Patogi instaliacija ir valdymas. Daikin Altherma 3 šilumos siurbliai turi kompaktišką dizainą, kuris leidžia juos lengvai sumontuoti įvairiose vietose. Be to, dėka intuityvios vartotojo sąsajos ir galimybės valdyti šilumos siurblius per programėlę ar valdymo sistemą, šie įrenginiai yra itin patogūs naudoti​.
  3. Įvairūs modeliai. Serijoje yra sieniniai, grindiniai ir integruoti ECH₂O modeliai, kurie suteikia lankstumo derinant įrenginį prie namų poreikių. Taip pat Daikin šilumos siurblys gali būti komplektuojamas su integruotu boileriu, pasiekiant A+ energijos efektyvumo reitingą​.
  4. Dizaino apdovanojimai. Daikin Altherma 3 išsiskiria ne tik technologijomis, bet ir dizainu, kuris buvo įvertintas iF design ir Reddot Product Design apdovanojimais.
  5. Tylus veikimas. Dėka optimizuotos ventiliatoriaus formos ir konstrukcijos, Daikin šilumos siurbliai veikia labai tyliai, o tai yra ypač svarbu gyvenamųjų patalpų aplinkoje​.

Ši technologija yra tinkama tiek naujiems statiniams, tiek renovuojamiems namams, užtikrinant efektyvų šildymą ir karšto vandens tiekimą.

Daugiau informacijos dar galite rasti: